Poprawiony raport Murillo

21 lutego 2013 r. do Urzędu Miejskiego w Mieroszowie wpłynął skorygowany raport oceny oddziaływania na środowisko przygotowany przez spółkę Murillo. Raport od 12 marca jest dostępny na stronie bip.mieroszow.pl: patrz tutaj

Przypomnijmy. Spółka Murillo, dawniej Agar, po spotkaniu w Ministerstwie Środowiska 9 grudnia 2011 r., otrzymała zalecenie od Krajowej Komisji ds Ocen Oddziaływania na Środowisko przy Generalnym Dyrektorze Ochrony Środowiska o uzupełnienie brakujących danych. Pisaliśmy o tym we wpisach: Stanowisko Krajowej Komisji do Spraw Ocen Oddziaływania na Środowisko i Brak decyzji Krajowej Komisji – sprawozdanie  .

W raporcie zauważamy kilka zmian. Pojawił się kolejny ekspert ornitologiczny; ekspertyza dotycząca płazów i gadów, a przede wszystkim zwraca uwagę opinia o walorach turystycznych regionu. Napiszemy o tym więcej.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem i dołączonymi dokumentami, a następnie wyrażeniem swoich opinii i uwag, które należy przesłać do Urzędu Miejskiego w Mieroszowie i Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska we Wrocławiu.

 

 

 

Informacje o gorysuche

miłośnik gór suchych
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogółem, Prawo i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s