Konsultacje społeczne przedłużone

Na wniosek Polskiego Klubu Ekologicznego w ostatniej chwili burmistrz Laszkiewicz przedłużył konsultacje społeczne do 21 stycznia 2011 r. Jak czytamy:

W dniu 21-12-2010r. Burmistrz Mieroszowa udostępnił do wglądu Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na Eksploatacji złoża melafiru Rybnica I w Rybnicy Leśnej , gmina Mieroszów, powiat Wałbrzych. Raport został również opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Mieroszowie.

Z uwagi na bardzo skomplikowany oraz szeroki zakres informacji zawartych w Raporcie Burmistrz Mieroszowa przedłuża termin mozliwości zapoznania się z oraz składania skarg i wniosków do dnia 21-01-2011r.

Zawiadamiam wszystkich zainteresowanych o możliwości zapoznania się z przedłożonym raportem, składania uwag i wniosków w formie pisemnej, elektronicznej i ustnej, w terminie do dnia 21-01-2011r. w Urzędzie Miejskim w Mieroszowie pokój nr 3 w godzinach od 7.15 do 15.15, wtorek od 8.00 do 16.00 .
Złożone uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone przez Burmistrza Mieroszowa przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia.

Obwieszczenie o tej treści tutaj

Reklamy

Informacje o gorysuche

miłośnik gór suchych
Ten wpis został opublikowany w kategorii Ogółem, Prawo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s